Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką "Sutinku" patvirtinsite savo sutikimą.

SUTINKU Privatumo politika
Didmenininkams

Dviračių priežiūros priemonės

Ši speciali Liqui Moly dviračių ir e-dviračių produktų linija apima viską, ko dviratininkas galėtų pageidauti, nuo grandinės alyvos iki grandinės purškalo, daugiafunkcio purškalo ir dviračio valiklio, iki padangų taisymo putų. Kad jūsų dviratis būtų puikiai suteptas ir apsaugotas bet kokiame kelyje.

Dviračio grandinės ir stabdžių valiklis 400ml

Valo ir nuriebalina grandines ir diskinius stabdžius. Taip pat tinka e-dviračiams.
Valiklis su specialiai parinktu tirpiklių deriniu. Greitai ir efektyviai valymo ir pašalina riebalus nuo grandinės bei diskinių stabdžių. Ypač veiksmingai valo "riebius" nešvarumus. Gausiai nupurkšti grandinę. Palikite išdžiūti 10 minučių. Tada apdorokite grandininę Liqui Moly alyva. Gausiai nupurkšti stabdžių diskus ir nuvalykite skysčio perteklių. Palikite išdžiūti 10 minučių.

Dviračio grandinės tepalas 400mlSpecialiai sukurta dviračių grandinėms sutepti ir prižiūrėti tiek drėgnose, tiek sausose sąlygose. Taip pat tinka e-dviračiams.
Universalus ilgai išliekantis dviračių grandinių tepalas. Tinka naudoti drėgmėje ir purve, sausoje ir dulkėtoje aplinkoje. Išstumia drėgmę, atsparus vandens poveikiui, užtikrina tylesnį veikimą ir gerą skvarbą ir sukibimą su paviršiumi. Apsaugo visas metalines dalis nuo korozijos. Nereaguoja su plastiku, dažais ar metalais. Augalinės kilmės, todėl biologiškai suyrantis. Prieš naudodami nuvalykite dviračio grandinę su stabdžių ir grandinės valikliu. Tada gerai suplakite grandinės tepalo indelį ir purkškite ant sausos grandinės. Nuvalykite bet kokį perteklių.

Dviračio grandinės tepalas Dry Lube 100ml

  Specialiai sukurta dviračių grandinėms sutepti ir prižiūrėti drėgmėje ir purve.
Ilgai išliekantis dviračių grandinių tepalas. Specialiai sukurtas sutepti grandines naudojamas sausose ir dulkėtose sąlygose. Sudėtyje yra aktyvių sudedamųjų dalių derinio, kuris užtikrina ypatingą apsaugą nuo dilimo, taip pat aukštą skvarbą ir sukibimą su paviršiumi. Reikšmingai sumažėja grandinės trintis ir užtikrinamas itin tylus veikimas. Prieš naudodami nuvalykite dviračio grandinę su stabdžių ir grandinės valikliu. Tada gerai suplakite grandinės tepalo indelį ir užneškite ant sausos grandinės. Nuvalykite bet kokį perteklių. Susidariusios nuosėdos nekenkia produkto kokybei ir gali būti ignoruotos.

Dviračio grandinės tepalas Wet Lube 100ml

  Specialiai sukurta dviračių grandinėms sutepti ir prižiūrėti sausose ir dulkėtose sąlygose.
Ilgai išliekantis dviračių grandinių tepalas. Specialiai sukurtas sutepti grandines drėgnose ir purvinose sąlygose. Sudėtyje yra aktyvių sudedamųjų dalių derinio, kuris užtikrina ypatingą apsaugą nuo dilimo, taip pat aukštą skvarbą ir sukibimą su paviršiumi. Reikšmingai sumažėja grandinės trintis ir užtikrinamas itin tylus veikimas. Prieš naudodami nuvalykite dviračio grandinę su stabdžių ir grandinės valikliu. Tada gerai suplakite grandinės tepalo indelį ir užneškite ant sausos grandinės. Nuvalykite bet kokį perteklių. Susidariusios nuosėdos nekenkia produkto kokybei ir gali būti ignoruotos.

Dviračio padangos remonto priemonė 75ml

  Normalių ir bekamerinių dviračio padangų remontui nuo 12 iki 29 colių. Tinka daugeliui ventilių ("Schrader", "Presta", "Dunlop"). Taip pat tinka e-dviračiams.
Specialus pirmosios pagalbos priemonių rinkinys, kai susiduriama su pradurtomis padangomis. Skirta pradurtoms padangoms remontuoti jų nenuimant. Netinka bekamerinėms padangoms, kurios buvo suplėšytos arba perpjautos šone, arba jei padanga nuimta nuo ratlankio. Kur įmanoma, visų pirma pašalinkite bet kokias pradūrimo priežastis (pvz., vinis, varžtus). Tuomet ratą su ventiliu pasukite į 12 valandos padėtį ir visiškai išleiskite orą. Gerai suplakite priemonę, prisukite prie ventilio, laikykite vertikaliai ir naudokite visą galią. Tada nuimkite vamzdelį ir nuvalykite perteklinę medžiagą. Galiausiai sureguliuokite oro slėgį padangoje, kad putos būtų tolygiai paskirstytos. Priklausomai nuo padangos dydžio, po kelių minučių gali tekti pripūsti daugiau oro. Daugeliu atvejų, po 10 minučių bus suformuota kieta sandarinimo vieta.

Ekologiška dviračio valymo priemonė 1L

  Valyti dviračiui ir anglies pluošto dalims. Taip pat tinka e-dviračiams.
Labai veiksmingas, biologiškai suyranti dviračio valiklis. Specialiai sukurta valyti itin purvinam dviračiui. Greitai tirpdo ir pašalina purvą, dulkes, lapus ir tt. Nepalieka tepalo nuosėdų ir neturi įtakos stabdymui. Nuplaukite didelius nešvarumus vandens srove. Tada purkškite valikliu ant iš anksto nudžiovintu paviršiumi maždaug 30 cm atstumu ir palikite 2-3 minutes. Nepalikite ilgiau nei rekomenduojamas laikas. Dviračius nuplaukite švariu vandeniu ir išdžiovinkite.

Purškiamas dviračio vaškas 400ml

  Puikus produktas, skirtas greitai dažų priežiūrai. Idealiai sandarina dažytus paviršius nuo aplinkos poveikių. Taip pat tinka e-dviračiams.
Valo ir saugo dviračių dažytus paviršius. Suteikia dažams ir spalvoms gilų blizgesį. Apsauginis sluoksnis sumažina įbrėžimus ir apsaugo dažus nuo aplinkos poveikio. Kelio dulkes ir nešvarumus galėsite greitai ir lengvai pašalinti nepalikdami įbrėžimų. Labai užteršti paviršiai turi būti kruopščiai išvalyti dviračių valikliu ir išdžiovinti prieš apdorojimą. Tada purkškite plonu vaško sluoksniu, palikite išdžiūti ir išbirzginkite minkštu skudurėliu arba mikropluošto šluoste. Prieš vartojimą purtykite.

PREKIAUJAME TIK INTERNETU