Didmenininkams

Automobilio išorės priežiūra

 Bet koks naujas automobilio priežiūros produktas reklamuojamas kaip lengviau ir greičiau naudojamas nei esami produktai, tačiau tik nedaugelis sugeba derinti tai su puikiomis eksploatacinėmis savybėmis.
Armor All Shield dažų apsauga yra išskirtinė, nes jis ne tik reikalauja mažiau laiko paviršiaus padengimui nei tradicinių vaškų, bet ir duoda geresnius rezultatus.
Raktas į jo sėkmę yra naujoviška formulė, kuri sudaro tvirtą, molekulinį ryšį su jūsų automobilio dažais ir greitai atstumia vandenį. Skirtingai nei vaškas - kur net po pirmo plovimo, apsauga blogėja - su Armor All Shield padengto paviršiaus plovimas suaktyvina vandens išsklaidymo savybę. Tai suteikia jam galimybę apsaugoti dažus nuo lietaus ir nešvarumų.Bandymai parodė, kad apsauga toliau dirbs iki 10 automobilio plovimų. Atsparumas reguliariai plauti yra labai svarbus dažų apsaugos ilgaamžiškumui. Tai nėra atsitiktinumas, chemikai kuriantys naujas vaškus ir hermetikus naudoja pakartotinius automobilio plovimus norėdami išbandyti ilgaamžiškumą. Tai atspindi realaus pasaulio naudojimą - kaip nedaugelis iš mūsų vaškuoja savo automobilių kiekvieną kartą jį nuplovęs.  Įsivaizduokite, su Armor All Shield, iš naujo apsaugoti automobilio dažus negalėjo būti lengviau,

kaip tik padengti paviršių ir jį nuvalyti - nėra darbo vaškuojant su persidengiančiais sluoksniais, nereikia laukti, kol jis nudžius, nei ilgo poliravimo ir jokių prilipusių dulkių prie jūsų blizgančio automobilio dažų. Plius, jūs nesate priklausomas nuo oras sąlygų, nes jį galima naudoti saulėje arba žemoje temperatūroje. Tai greičiau, lengviau, geriau - kodėl jo nepamėgti?
Ir Armor All taiko šį technologinį persilaužimą į kitų automobilio sritis, kurioms reikalinga apsauga. Armor All Shield ratams suteikia patentuotą novatorišką formulę lengvo lydinio ratlankiams, kur stabdžių dulkių kaupimąsis yra pagrindinė problema. Shield for Wheels yra ratlankio apsauga, kuri tikrai veikia, suteikianti tvirtą, vandenį atstumiančią apsaugą, kuri atstumia kelio nešvarumus ir stabdžių dulkes. Naudojimas yra paprastesnis ir greitesnis nei kiti įprasti ratų vaškai. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai tiesiog nupurkšti ir palikite išdžiūti galutiniai apsaugai. Shields for Wheels apsauga trunka iki keturių savaičių, ir kai ratlankius reikia valyti nešvarumai tiesiog nuslysta.
* Armor All Shield yra Auto Express Best Buy polirolio ir vaško testo 2013 nugalėtojas.