Didmenininkams

Kamasa-Tools

 Kai perkate Kamasa įrankius jūs gaunate kokybišką produktą, kuris buvo išbandytas, įvertintas ir pakeistas, vėl ir vėl, kad būtų patenkinti šiandienos profesionalių mechanikų lūkesčiai. Tai Kamasa svarbiausias tikslas. Kamasa aktyvios konsultacijos su mechanikais suteikia vertingos informacijos, kurią Kamasa naudoja tiek dabartinių ir ateities produktų kūrimui.
 Kamasa-Tools istorija:
1968 - ZJ Kamasa sukūrė prekinį ženklą Kamasa.
1969 - Buvo pristatyta ilgalaikė garantija - unikali koncepcija tam laikmečiui.
1971 - Įrankiai pradeti prekiauti su Kamasa Tools prekiniu ženklu.
1977 - Kamasa Tools kompaniją įsigijo KG Knutsson AB.
1982 - Kamasa pirmieji rinkoje pasiūlė įrankių rinkinį iš 87 įrankių.
1991 - Pirmieji pasaulyje su 2-komponentų rankenomis atsuktuvams.
2004 - Pradeda dirbti su plėtros komanda.
2007 - Asortimentas praplėstas automobilių ir elektros įrankiais.
2009 - Pradėti nauja tylesnių, galingesnių ir lengvesnių oroinių įrankių serija, taip pat alkūninio veleno fiksavimo įrankių serija. KGK grupės centrinė būstinė Stokholmo priemiestyje, Švedijoje.
2013 - Išplėstinė įrankių vežimėlių ir hidraulinių keltuvų asortimentas profesionaliems automobilių mechanikams.
2016 - Nauja produktų linija su įrankiais komercinėms transporto priemonėms.

ĮRANKIAI KRUOPŠČIAI IŠBANDYTI GAMYKLOJE

 

Kamasa Tools -  Švediška kokybės

Kamasa Tools buvo įkurta 1968 metais, beveik prieš 50 metų. Nuo pat pradžių, kuriant naujus įrankius buvo atsižvelgiama į profesionalių automobilių mechanikų poreikius ir pageidavimus, kartu su Švedijos inžinierių žiniomis ir tikru susidomėjimu funkcija ir kokybe. Štai kodėl visi įrankiai ir dirbtuvių įranga yra aukščiausios kokybės, kuri atitinka griežtus įrankių standartus ir kitus reikalavimus, pagaminti šiuolaikinių pramonės įmonių.
Aukštos kokybės įrankis yra daugiau nei tik įrankis. Be pagrindinių reikalavimų, kaip funkcija ir stiprumas, jie turėtų būti ergonomiškai suprojektuoti ir saugūs naudoti automobilių mechanikams. Jie turėtų tarnauti ilgą laiką ir atlaikyti intensyvų naudojimą purvinose dirbtuvėse. Todėl Kamasa Tools projektuoja ir gamina įrankius ir dirbtuvių įranga, atitinkanti griežčiausius pramonės standartus ir taisykles. Štai keletas pavyzdžių: DIN, CE, IEC, VDE.