Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką "Sutinku" patvirtinsite savo sutikimą.

SUTINKU Privatumo politika
Didmenininkams

NANO apsauga

 

„Super Anticor“ - ilgalaikė apsauga nuo korozijos

 

PASKIRTIS: šis produktas yra unikalus gebėjimu visiškai išstumti drėgmę. Tai labai efektyvi ir ilgalaikė antikorozinė apsauga nuo bet kokių agresyvių veiksnių. Patvari nematoma nanodanga danga patikimai apsaugo nuo korozijos išorinius ir vidinius paviršius transporto priemonėse, pramoniniuose, žemės ūkio mašinų ir statybos įrengimuose mažiausiai 1 metus. Produktas žymiai prailgina mechanizmų, prietaisų ir įrenginių eksploatacijos trukmę.

 

SAVYBĖS: produktas užtikrina ilgalaikę bet kokių metalų antikorozinę apsaugą nuo visų rūšių drėgmės. Purškiamas aerozolis stipriai prilimpa prie metalų ir kitokių medžiagų. Nanodalelės įsiskverbia į apdorotą paviršių, išstumia drėgmę ir pašalina oksidus bei koroziją. Šis produktas nepraranda savo savybių plačiame temperatūrų intervale nuo -80 °C iki +140 °C. Saugus naudoti su visomis medžiagomis ir gali prasiskverbti į sunkiai prieinamas vietas. Šį produktą galima naudoti ant šlapių paviršių. Danga ilgai išsaugo elastingumą.

 

„Super Insulation“ - skysta elektrinė izoliacija

 

PASKIRTIS: šis produktas yra unikalus gebėjimu visiškai išstumti drėgmę. Jis atkuria drėgmės apgadintų elektrinių įrenginių darbinį pajėgumą; tokių įrenginių nebūtina išardyti. Produktas apsaugo nuo srovės nuotėkio ir izoliacijos pramušimo. Patvari nematoma nanodanga tvirtai apsaugo buitinius ir pramoninius elektrinius prietaisus ir įrenginius netgi šiems patekus į vandenį. Produktas užtikrina labai efektyvią apsaugą mažiausiai 1 metus ir prailgina prietaisų, įrankių ir įrangos eksploatacijos trukmę.

 

SAVYBĖS: „Super Insulation“ užtikrina ilgalaikę apsaugą nuo visų rūšių drėgmės. Nanodalelės įsiskverbia į apdoroto paviršiaus struktūrą, išstumia drėgmę ir pašalina oksidus. Priemonė tuojau pat atkuria izoliacijos varžą ir žymiai pagerina srovės laidumą. Produktas prasiskverbia į sunkiai prieinamas vietas, jį galima naudoti ant šlapių paviršių. „Super Insulation“ ilgai išsaugo elastingumą ir saugi naudoti su visomis medžiagomis.
 
   

„Super Lubricant“ - naujos kartos skvarbusis tepalas

 

PASKIRTIS: šis produktas yra unikalus gebėjimu visiškai išstumti drėgmę. Lyginant su įprastiniais tepalais, „NANOPROTECH Super Lubricant“ įsiskverbia, sutepa ir užtikrina ilgalaikę apsaugą. Patvari nematoma nanodanga patikimai panaikina girgždesius, cypimą ir apsaugo nuo dilimo mažiausiai 1 metus. Šį produktą rekomenduojama naudoti bet kokiems judantiems mechanizmams. Produktas žymiai prailgina prietaisų ir įrenginių eksploatacijos trukmę.

 

SAVYBĖS: produktas panaikina girgždesius ir cypimą tarp metalų paviršių, ilgam apsaugo nuo dilimo ir nuo bet kokios rūšies drėgmės. Nanodalelės įsiskverbia į užpurkšto paviršiaus struktūrą, išstumia drėgmę, pašalina koroziją ir suformuoja trintį ir dilimą mažinančią dangą. Šis produktas nepraranda savo savybių plačiame temperatūrų intervale nuo -80 °C iki +140 °C. Saugus naudoti su visomis medžiagomis, gali prasiskverbti į sunkiai prieinamas vietas. Produktą galima naudoti ant šlapių paviršių. Danga ilgai išsaugo elastingumą.
   

Universalus dviračių tepalas apsaugos nuo girgždesių, cypimo ir dilimo

 

PRITAIKYMAS

  • patikimai sutepa bet kokias detales;
  • greitai įsiskverbia į bet kokį mechanizmą;
  • visiškai išstumia drėgmę.

 PASKIRTIS

Unikalus produktas, kuris visiškai išstumia drėgmę.
Lyginant su įprastais tepalais, „NANOPROTECH“ įsiskverbia, sutepa ir užtikrina ilgalaikę apsaugą. Jo nanodanga apsaugo nuo girgždesių, cypimo ir dilimo 1 metus. Šį produktą rekomenduojama naudoti bet kokiems judantiems mechanizmams. Produktas žymiai prailgina dviračių metalinių detalių, mazgų ir įrangos eksploatacijos trukmę.
Idealus produktus ilgalaikei konservacijai.

 SAVYBĖS

Nanodalelės įsiskverbia į užpurkšto paviršiaus struktūrą, išstumia drėgmę, panaikina girgždesius, apsaugo nuo korozijos ir sukuria trintį ir dilimą mažinančią dangą. Nepraranda savo savybių plačiame temperatūrų intervale nuo -80 °C iki +140 °C. Saugus naudoti su visomis medžiagomis, prasiskverbia į sunkiai prieinamas vietas. Galima naudoti ant šlapių paviršių. Danga ilgai išsaugo elastingumą.
 
   

Ginklų tepalas

PASKIRTIS

Naujos kartos ginklų tepalas, skirtas graižtviniams ir lygiavamzdžiams šaunamiesiems ginklams, pneumatiniams šautuvams, medžioklės, sportiniams ginklams ir dažasvyzdžio šautuvams. Tai unikalus produktas, kuris visiškai išstumia drėgmę.

Lyginant su įprastiniais tepalais, „NANOPROTECH Gun Lubricant“ įsiskverbia, sutepa ir užtikrina ilgalaikę apsaugą. Jo nanodanga apsaugo nuo girgždėjimo, cypimo ir dilimo ilgiau kaip 1 metus. Šį produktą rekomenduojama naudoti bet kokiems judantiems mechanizmams. Žymiai prailgina ginklų eksploatacijos trukmę. Idealus produktus ilgalaikei ginklų konservacijai.

 SAVYBĖS

Nanodalelės įsiskverbia į užpurkšto paviršiaus struktūrą, išstumia drėgmę, panaikina girgždesius, apsaugo nuo korozijos ir sukuria trintį ir dilimą mažinančią dangą. Nepraranda savo savybių plačiame temperatūrų intervale nuo -80 °C iki +140 °C. Saugus naudoti su visomis medžiagomis, prasiskverbia į sunkiai prieinamas vietas. Galima naudoti ant šlapių paviršių. Danga ilgai išsaugo elastingumą.