Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką "Sutinku" patvirtinsite savo sutikimą.

SUTINKU Privatumo politika
Didmenininkams

Alyvos parinkimas

 Repsol variklinė alyva sukurta remiantis gausia Repsol lenktynių patirtimi. Speciali formulė užtikrina maksimalų variklio našumą, atsparumą korozijai, suteikia maksimalią apsaugą nuo dilimo bei nuosėdų susidarymo.
 ELF (Prancūzija) yra alyvos tiekėjas tokioms varžyboms kaip WSR (dažnai vadinamo tiesiog World Series by Renault ar WSR), Dakaro ralis ir kurianti variklines alyvas remiantis tokių varžybų patirtimi ir partneryste su daugeliu žinomų automobilių gamuntojų.
 Wolf Oil Corporation (Belgija) buvo įkurta 1955 metais. Wolf Oil Corporation specializacija - tepalai, skirtai padidinti variklio našumą ir ilgaamžiškumą, taip pat sumažinti sąnaudas ir emisijas.
 Valvoline kompanija įkurta 1866, daugiau nei 100 metų istorija ir per 100 metų lenktynių paveldas. Valvoline tepalai, cheminės medžiagos ir automobilių priežiūros produktai yra gaminami ir parduodami nei 100 pasaulio šalių Ashland (Valvoline) kompanijos.
 Liqui Moly GmbH yra Vokietijos bendrovė, kuri specializuojasi alyvų, tepalų ir priedų gamyboje. Liqui Moly GmbH įkurta 1957metais. Pimasis šios bendrovės gaminys buvo priedas, kurio pagrindą sudarė suskystintas molibdeno disulfidas (MoS2), iš to ir kilo įmonės pavadinimas. 
 Shell yra numeris vienas alyvos tiekėjas pasaulyje, tiekiantis aukščiausios kokybės alyvą vartotojams daugiau nei 100 šalių. Shell alyva - tai geriausia formulė jūsų automobiliui. Shell aukščiausios kokybės alyvos ir tepalai valo ir apsaugo jūsų variklį, padeda pratęsti jo gyvenimą, pagerina darbą ir sumažina kuro sąnaudas.