Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką "Sutinku" patvirtinsite savo sutikimą.

SUTINKU Privatumo politika
Didmenininkams

Automobilio dažų apsauga

Automobilio dažai nuolat kenčia nuo nepalankių oro sąlygų ir mechaninio poveikio. Tai sendina dažus ir anksčiau ar vėliau paviršiai tampa subraižyti, praranda blizgesį ir spalvos išblunka. Tačiau reguliariai naudojant Sonax dažų priežiūros priemones įbrėžimai ir matinis paviršius pašalinami, o dažai atsinaujinami. Tuo pačiu metu dažai padengiami apsaugine danga, kuri išlaikys spindesį keletą savaičių.

1. Kruopščiai nuplaukite automobilį.  

Prieš poliruojant automobilį nuplaukite automobilį su Sonax šampūnuSonax kempine ir vandeniu. Sonax šampūnas kruopščiai pašalina visas nuosėdas ir nepažeidžia dažyto paviršiaus. Sonax šampūnas prasiskverbia ir ištirpdo nešvarumus nepakenkdamas apsauginei vaško dangai.

Svarbu: plovimo metu naudokite daug vandens norėdami išvengti įbrėžimų, dažnai ir kruopščiai pašalindami nešvarumus iš Sonax kempinės. Neplaukite įkaitusio automobilio arba tiesioginiuose saulės spinduliuose. Nuplovus automobilį su Sonax šampūnu, nuplaukite švariu vandeniu, nes šampūnas gali išdžiūti arba atsirasti vandens dėmes. Pasinaudokite Sonax Blade ir mikropluošto šluoste, oda arba dirbtine zomša norėdami visiškai nusausinti automobilį. Arba tiesiog pasinaudokite šiuolaikine automobilių plovykla, kur automobilis bus kruopščiai nuplautas ir apsaugota gamta.

 2. Dažyto paviršiaus poliravimas.  

Jei dažytas paviršius yra puikios būklės, matosi tik nežymus atmosferos poveikis, tada jums reikalingas tik Sonax Xtreme Polish+Wax 2 polirolis. Ypatingai smulkios poliravimo dalelės, papildytos Sonax Hybrid Net Protection technologija, užtikrina nepriekaištingą poliravimo rezultatą, išskirtinį blizgesį.

Labiau paveiktam ir matiniam paviršiui reikėtų naudoti Sonax Xtreme Polish+Wax 3 polirolį. Labai veiksmingos aliuminio oksido dalelės greitai ir lengvai pašalina atmosferos paveiktą dažų sluoksnį ir išlygina įbrėžimus padarytus automobilio plovimo įrenginių, pirštų nagų ir kitų dažnai pasitaikančių įbrėžimų. Sonax Hybrid Net Protection technologija atgaivina spalvą, palieka gilų blizgesį ir padengia baziniu apsauginiu sluoksniu.

Norėdami pasiekti gerų rezultatų naudokite Sonax P-Ball produktų paskleidimo kempinę, paskleiskite polirolį tolygiai ir nedelsiant poliruokite stipriai nespausdami. Po trumpo laukimo pašalinkite polirolio likučius naudodami Sonax mukropluošto šluostę skirtą kėbulo priežiūrai.

 
 3. Padengimas apsauginiu sluoksniu.  
 

Puikiomis apsauginėmis slavybėmis pasižymi purškiamas kietas Sonax XTREME BrilliantWax vaškas. Naudodami Sonax produktų paskleidimo kempinę paskleiskite vašką visai nenaudojant spaudimo. Po trumpo laukimo pašalinkite polirolio likučius naudodami Sonax mukropluošto šluostę skirtą kėbulo priežiūrai.

Alternatyva tradiciniam vaškui yra Sonax XTREME Protect+Shine apsauginė danga, kuri išlieka iki 6 mėnesių. Sonax Xtreme Protect + Shine padengia dažus labai stabilia ir blizgia apsaugine danga (SONAX Hybrid Net Protection Technology), kuri užtikrina ilgalaikę apsaugą, intensyvų spalvų atnaujinimą ir neprilygstamą blizgesį. Sumažina dulkių ir nešvarumų prikibimą, o po kiekvieno plovimo blizgesys automatiškai atstatomas. Užtenka 3-4 padengimams.