Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką "Sutinku" patvirtinsite savo sutikimą.

SUTINKU Privatumo politika
Didmenininkams

Calix variklio ir salono šildytuvai

 

 

 

 

 

Šiltos dienos pradžia

Calix - senų tradicijų, Švedijos įmonė. Nuo pat 1891 metų, kai buvo įkurta pirmoji įmonė, Calix komanda susitelkė į įnovatyvius sprendimus ir aukštos kokybės produktus. Visa produkcija yra kuriama ir gaminama Eskilstuna regione, Švedijoje.
Calix tai visapusiška, modulinė išankstinė automobilio šildymo sistema veikianti iš elektros tinklo (220V) ir susidedanti iš variklio bei  salono šildytuvo, akumuliatoriaus įkroviklio ir valdymo elemento. Calix lengvai sujungiama unikalių greito  jungimo jungčių pagalba. Automobilis su Calix šildymo įranga kiekvieną kartą užsives lengviau, variklis bus mažiau dėvimas, sumažės kuro sąnaudos ir išmetamųjų dujų kiekis, o automobilio akumuliatorius bus nuolat įkrautas.

       
Variklio šildytuvai  Salono šildytuvai  Įkrovikliai  Valdymas
 

  Saugumas
Statistika rodo, kad daugiausia eismo įvykiu nutinka per pirmąsias keliones minutes. Aprasoję ar net apledėję langai kelia didžiausią pavojų. O kur dar sukaustyti ir suvaržyti judesiai esant žemai temperatūrai automobilio salone ? Calix šildymo sistema gali užtikrinti puikų matomumą ir šiltą saloną jūsų automobilyje.

 Taupymas
Iš anksto sušildytas variklis užsiveda žymiai lengviau, taip jis yra mažiau alinamas ir dėvimas. Taip pat sunaudojama mažiau kuro, o išmetamųjų teršalų kiekis sumažėja iki 30%, važiuojant pirmuosius kilometrus.

 Aplinkosauga
Elektrinis variklio šildymas yra labiausiai tausojantis aplinką šildymo būdas. Kai jūs pradedate vairuoti automobilį, su iš anksto sušildytu varikliu, smarkiai sumažinate emisijos ir kuro sunaudojimą pirmuosius 4-5 kilometrus. Jeigu visuose automobiliuose būtų įdiegti elektriniai variklio šildytuvai, tai padėtų į aplinką nepatekti milžiniškam išmetamųjų teršalų kiekiui.

 Komfortas
Šiltas automobilio salonas ir neapledėję langai. Ko daugiau reikia šaltą ir žvarbią dieną ? Naudojant Calix salono šildytuvus jums daugiau nebeteks sėsti į nemaloniai šaltą automobilį. Calix elektrinės orapūtės greitai ir efektyviai sušildo transporto priemonės saloną, todėl galėsite pamiršti langų grandymą ir nemalonią drėgmę.

Variklio šildytuvai

Šių elektrinių šildytuvų paskirtis yra sušildyti variklį šildant aušinimo skystį. Calix siūlo išbandytus ir patikrintus variklio šildymo sprendimus praktiškai visiems lengvųjų automobilių benzininiams ar dyzeliniams varikliams. Taip pat yra visa eilė pasiūlymų sunkvežimiams, traktoriams, autobusams, įvairiems generatoriams ir net laivams. Calix sunkiajam transportui, be variklio šildytuvų,  yra sukūrusi įvairiausių sprendimų transmisijos, hidraulikos, kuro pašildymui.

 Salono šildytuvai

 Pradėkite savo dieną komfortiškai ir šiltai, net esant itin šaltai žiemai !  Calix orapūtės sušildo saloną per labai trumpą laiką. Be to, galėsite pradėti savo kelionę su neužšalusiais langais bei geru matomumu, o tai suteiks jums didesnį saugumo jausmą. Šildytuvus galima rinktis nei iš kelių skirtingų našumų: nuo 1200W iki 2000W. Salono šildytuvai yra sukurti taip, kad juos galima būtų greitai ir paprastai pritvirtinti transporto priemonės viduje specialaus laikiklio pagalba. Orapūtes galima sumontuoti po daiktadėže, ant centrinės konsolės ir pan. WaveLine yra naujausia plonų salonų šildytuvų serija kurią sukūrė Calix. Ši serija yra ne tik galinga, bet ir turi labai žemą triukšmo lygį, tik 50DBA, o tai yra žymiai mažiau nei turėjo pirmtakas SlimLine. Naujas juodos ir raudonos spalvos derinys puikiai dera salone.

 Akumuliatoriaus įkroviklis

Visada būsite užtikrintas, kad jūsų automobilio akumuliatorius yra pilnai įkrautas. Daug vairuotojų susiduria su problema, kai šaltą žiemą, ryte vos vos užsiveda automobilis. Dažna to priežastis yra trumpi važiavimo atstumai, kurių metu generatorius nespėja įkrauti akumuliatoriaus, juolab, kad dabartiniai automobiliai yra pilni elektronikos. Calix akumuliatorių įkrovikliai yra montuojami labai paprastai, turi elektronikos reguliuojamą įkrovimą, kuris prisitaiko prie kintančios temperatūros. Tai užtikrina tinkamą įkrovimą bet kokiomis sąlygomis ir apsaugo nuo perkrovimo. Taip pat turime įkroviklius ir sunkiajam transportui.

 Valdymas

 Tegul dirba jūsų išmanusis telefonas!
Su Calix laikmačiu Android bei iOS operacinėms sistemoms galite lengvai nustatyti laiką, kada norite pašildyti automobilį. Viskas, ką turite padaryti, – tai nustatyti numatytą išvykimo laiką, o Calix laikmatis užtikrins, kad automobilis būtų pašildytas.
Programėlėje galite sukurti savaitinius kelionių tvarkaraščius, o Calix laikmatis padės nustatyti, kiek laiko prireiks, kad automobilis pasiektų norimą temperatūrą.
Calix laikmatį galima nesunkiai įdiegti esamoms Calix šildymo sistemoms, tačiau taip pat galima pritaikyti ir naujoms sistemoms. Paprasčiausiai pritvirtinkite prietaisą variklio skyriuje vietoje šakotuvų ir parsisiųskite Calix laikmačio programėlę į savo išmanųjį telefoną.
Programėlė veikia per Bluetooth sistemą automobilio viduje ir tam tikrame diapazone aplink automobilį.
Nereikia nieko prenumeruoti ar registruotis.
Šiuo metu programėlė prieinama tik švediškoje, angliškoje, vokiškoje, norvegiškoje, suomiškoje, latviškoje ir lietuviškoje programėlių parduotuvėse.

 CalixPro

Sprendimai sunkvežimiams, autobusams, traktoriams, miško ir žemės ūkio mašinoms

CalixPro tai visapusiška sistema kuri užtikrins ekonomišką ir patikimą technikos naudojimą ištisus metus. Kaip pavyzdys gali būti variklio ir transmisijos šildytuvų sistema. Calix bendradarbiauja su daugeliu pasaulyje gerai žinomais variklių ir technikos gamintojais. Šis bendradarbiavimas padeda sukurti efektyvius, saugius ir patikimus gaminius.

CalixPro sistemos pagrindinis privalumas yra tas, kad technika gali būti naudojama iškart ją užvedus. O ir pats užvedimas yra palengvintas. Iš anksto pašildžius komponentus yra prailginamas variklio ir transmisijos  tarnavimo laikas, sumažinama išmetamų dujų emisija, o taip pat išvengiama darbo tuščia eiga, tam kad sušildyti technikos komponentus. O tai ženkliai taupo kurą.

CalixPro sistema sudaryta iš:

  • Variklio šildytuvo
  • Transmisijos šildytuvo
  • Salono šildytuvo
  • Akumuliatoriaus įkrovėjo
  • Laikmačio ir nuotolinio valdymo

Šilta technika su pilnai įkrautais akumuliatoriais yra vertinama ir vairuotojų, ir darbdavių. O taip pat yra saugoma aplinka. Visa tai padidina technikos ilgaamžiškumą ir darbo kokybę. 
Calix Automotive AB yra sertifikuota pagal TS 16949: 2002, Ford K1: 2002 ir ISO 9001 standartus. Taip pat turime ekologiškumo sertifikatą pagal ISO 14001. Visi Calix gaminiai yra išbandyti SEMKO sertifikuotoje laboratorijoje. Čia imituojame labiausiai ekstremalias sąlygas, kokios tik gali būti.

Žiema gali būti nuostabi …

 Šerkšnu pasipuošęs miškas, užšalę ežerai belaukiantys žvejų, vaikai lipdantys Senį Besmegenį ir garuojantis karštas šokoladas – visgi ne viskas žiemą yra taip malonu. Dažnai negalime užvesti variklio, užšalę langai verčia keltis anksčiau.

Nesirūpinkite ! Dėka mūsų šildymo sistemų skirtų automobiliams žiema išties bus nuostabi ir nekels kasdienių rūpesčių.

Calix sprendimai Jūsų komfortui (pagrindiniai 3 šildymo sprendimai - komplektai)>>

Šildymo komponentų parinkimas reikalauja techninių žinių, tuo pasirūpinsime mes. Užpildykite UŽKLAUSĄ ir gaukite detalų pasiūlymą su jums reikalingomis prekėmis, kurias galėsite įsigyti mūsų elektroninėje parduotuvėje.

   
   

NAUJIENA