Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką "Sutinku" patvirtinsite savo sutikimą.

SUTINKU Privatumo politika
Didmenininkams

Sankabos komplektai

   

Blue Print sankabos komplektai

Toyota Avensis dviejų masių smagračio Informacija - ADT33505C/ADT330206

Simptomai

Buvo nurodyta, kad kai kurie Toyota Avensis modeliai yra linkę skleisti nenormalų "barškėjimo" triukšmą, kuris yra labiausiai girdimi tokiomis sąlygomis:
1. Varikliui veikiant tuščiąja eiga
2. Per sankabos įjungiamo, kai sūkiai apie 1000 aps/min.
3. Perjungiant iš 1 į 2 pavarą.

Problema dažniausiai pasireiškia transporto priemonėse, kurios naudojamos daugiausia miesto važiavimo sąlygomis (t.y. dažni stabdymai ir pagreitėjimai), ypač kurie naudojami kaip taksi automobiliai.

Priežastis

Kai kuriuose Toyota Avensis modeliuose įrengtas dviejų masių smagratis, kuris turi gumines vibracijos slopinimo pagalvėles, kurios per ilgą laikotarpį, varikliui dirbant tuščiąja eiga, patiria didelį karštį ir aptrovą. Tokiomis aplinkybėmis pagalvėlės guma gali atsiskirti pagreitėjimo pusėje ir sukietėti / sutrūkti lėtėjimo pusėje, ko paskoje atsiranda triukšmas ir smagračio gedimas. Tai gali prisidėti prie ankstyvo sankabos gedimo.

Sprendimas

Blue Print rekomenduoja:

Jei transporto priemonė turi dviejų masių smagratį, kuris sugedo, jis gali būti pakeistas Blue Print dviejų masių smagračiu (dalis numeris ADT33505C), kuri atitinka atnaujintą smagračio dizainą, šiuo metu tiekiamą Toyota.

Arba, jei transporto priemonė naudojama kaip taksi ar praleidžia daug laiko keliaujant trumpus atstumus, Blue Print modifikuotu sankabos komplektu ADT330206 (kuris turi standų smagratį ir visus jungiamuosius elementus). Tai yra todėl, kad pernelyg didelis stresas ir vibracija atsirandanti ant dviejų masių smagračio ilgesnį laiką varikliui veikiant tuščiąja eiga, gali drastiškai sumažinti jo tarnavimo laiką.

Atkreipkite dėmesį - jei vieno standus smagratis yra sumontuotas vietoj dviejų masių smagračio, gali šiek tiek padidėti vibracijos lygis, lyginant su dvigubos masės tipo smagračiu.
Prašome naudotis Blue Print katalogu, siekiant užtikrinti tinkamos detalės naudojimą.

Pastaba: Visi techniniai patarimai pateikti sąžiningai. Blue Print visada rekomenduojame, kad transporto priemonių techninė priežiūra ir diagnostika turi būti atliekama tinkamai, patyrusių specialistų, naudojant atitinkamas priemones, saugiai, dirbtuvių aplinkoje. Blue Print ir jų klientai negali būti laikoma atsakingais už teisingumą, arba klaidingumą minėtų techninių patarimų. Nuotrauka yra iliustracinio pobūdžio ir nenusako pačios prekės ar apibūdina transporto priemonę.