Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką "Sutinku" patvirtinsite savo sutikimą.

SUTINKU Privatumo politika
Didmenininkams

Thule sportiniai vėžimėliai

Gyvenimas tai judėjimas

Thule vaikiški vežimėliai yra puikus pasirinkimas ne tik kasdieniams pasivaikščiojimams po miestą, bet ir bėgiojimui, vaikščiojimui po gamtą ar tiesiog aktyviam laisvalaikiui. Sukurti nuolatiniam judėjimui, mūsų vežimėliai yra saugūs, komfortiški ir labai paprasti naudoti. Mėgaukites judėjimo laisve ! Ir kas svarbiausia visada būkite kartu !
Su Thule vaikišku ar multisporto vežimėliu jūs visad gausite:
•    Saugumą ir komfortą jūsų pačiam svarbiausiam žmogui
•    Naudojimo paprastumą ir funkcionalumą
•    Galite rinktis vieno arba dviejų vaikų versijas
 

Bėgiojimui skirti vežimėliai

Ši vežimėlių serija skirta ne tik kasdieniam naudojimui, bet ir puikiai tinka bėgiojimui. Aptakus, elegantiškas ir mažai sveriantis vežimėlis yra geras pasirinkimas. Sodinkite savo vaiką ir pirmyn į lauką kur laukia pasivaiksčiojimas, o gal būt ir bėgimo treniruotė gryname ore. Daugiau info apie šią vežimėlių seriją rasite gamintojo puslapyje
( https://www.thule.com/en/lt/strollers/jogging-strollers )

 Dviviečiai vežimėliai

Dviviečių Thule vežimėlių serija taip pat puikiai tinka laisvalaikio užsiėmims gryname ore. Tiesiog imkite ir dalinkitės savo aktyviu laisvalaikiu su vaikais. Atraskite miesto erdves ar gamtos kampelius. Daugiau info apie šią vežimėlių seriją rasite gaminto puslapyje
( https://www.thule.com/en/lt/strollers/double-jogging-strollers )
 

Kokia bebūtų jūsų aistra – dalinkitės ja!

Thule multisportiniai vežimėliai yra neprilygstami pagalbininkai kai norite mėgautis grynu oru, o taip pat dalintis savo aktyvaus laisvalaikio aistra – bėgiojimu, vaikščiojimu, važiavimu dviračiu ar net lygumų slidinėjimu. Šie vežimėliai gali būti skirti ir dvyniams. Nesvarbu kurį modelį pasirinksite, svarbiausia yra tai, kad leisite laiką kartu saugiai, komfortiškai ir žinoma stilingai.
 

 Multisporto ir dviračiams skirti vežimėliai (priekabos)

Multisporto ir dviračiams skirti vežimėliai yra žymiai daugiau nei priekaba vienam ar dviems vaikams. Stilingi, saugūs ir nepaprastai funkcionalūs vežimėliai leis bėgioti, važiuoti dviračiu, slidinėti lygumų slidėmis ar tiesiog patogiai leisti laiką gamtoje. Daugiau info apie šią vežimėlių seriją rasite gaminto puslapyje (https://www.thule.com/en/lt/strollers/multisport-trailers)