Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (ang. cookies). Paspaudę mygtuką "Sutinku" patvirtinsite savo sutikimą.

SUTINKU Privatumo politika
Didmenininkams

Webasto autonominiai šildytuvai

 
 Lengvieji automobiliai   Komercinis transportas
 
 
 
 

Lengvieji automobiliai

Matyt ne kartą ir ne vienam vairuotojui žiemos metu teko gremžti užšalusius langus ir stirti prie automobilio vairo. O jei dar prisimintume stiklų rasojimą iš vidaus, žvėriškas kuro sąnaudas kol įšyla variklis ...  Daug tokių rūpesčių dingsta pradėjus naudoti autonominį šildytuvą. Mes įsitikinote, jog tai nepamainomas pagalbininkas žiemos ar net subjurusio rudens metu. Automobilio variklis buvo šiltas, salonas malonus, sausas, o langai nutirpę.

Tačiau jei dažnai vykstate trumpais, tik kelių kilometrų atstumais, trumpai stovite kamsčiuose, turėtumėte sunerimti dėl automobilio akumuliatoriaus. Automobilio generatorius jo nespėja pilnai įkrauti ir paruošti sekančiai kelionei. Tačiau Webasto turi išeitį kuri leis naudotis autonominio šildytuvo komfortu ir nesijaudinti dėl akumuliatoriaus būklės. Tai specialus sprendimas “Webasto Individual Quick”. Dėka šio sprendimo visa šiluma pirmiausia yra nukreipiama į automobilio saloną. Tokiu būdu salonas labai greit, vos per 15 minučių yra sušildomas, nutirpsta langai. Trumpesnis šildytuvo veikimo laikas iš esmės tausoja akumuliatorių, o jus galite mėgautis komfortu ir taupyti laiką. Juk nebereikės gramdyti langų !

Autonominis šildytuvas su papildomu “Webasto Individual Quick” sprendimu yra puikus pagalbininkas trumpų atstumų vairuotojams, ypač, jei automobilis paliekamas gatvėje.

Daugiau info apie autonominius šildytuvus rasite WEBASTO.COM puslapyje
 
 Šildytuvo kaina Užklausa  
KOKYBĖ PATIKRINTA DEKRA

Garsi vokiečių testatvimo kompanija „Kraftfahrzeugs-Überwachungs-Verein DEKRA“ po intensyvių ir sudėtingų testų konstatavo, kad Termo Top Evo šildytuvas nutirpina priekinį automobilio stiklą per 30 minučių. Testų metu automobilio priekinis stiklas buvo apšerkšnijęs ar netgi aptrauktas ledu, o automobilio variklis 8 valandas išbuvo neužvestas prie -7°C.

DEKRA taip pat patvirtino, kad iš anksto pašildytas variklis sunaudoja mažiau degalų darbo pradžioje ir tai kompensuoja didžiąją dalį kuro, kurį veikdamas suvartoja Webasto šildytuvas.

DEKRA testuoja transporto priemones ir techninę įrangą nuo 1925 metų.
 


Komercinis transportas

 

Maloni šiluma vairuotojo kabinoje per pertraukas ir stovint naktį. Maloniai šilta kabina dar prieš pradedant darbą, puikus matomumas be ledo ir sniego – visa tai suteikia lengvai įrengiama sistema. Su oro šildytuvu jūsų transporto priemonė bus patogesnė, efektyvesnė, pelningesnė ir pasiruošusi žiemai! 

Oro šildytuvas sušildo orą tiesiogiai šildytuve ir įpučia jį į saloną. „Air Top“ oro šildytuvai skirti greitai ir taupiai vairuotojo kabinai ir  salonui šildyti bei oro temperatūrai krovinių skyriuje reguliuoti. Webasto siūlo nuo 0,9 iki 22 kW galios šildytuvus.

 
Daugiau info apie autonominius šildytuvus rasite WEBASTO.COM puslapyje